Půjčovna šatů

Rádi vám zapůjčíme svatební a společenské šaty z naší stále se rozšiřující nabídky a poradíme s jejich výběrem. Naše půjčovna nabízí šaty různých barev, velikostí a střihů, stejně tak i veškeré doplňky v podobě spodniček, šperků, nebo v případě šatů svatebních - závojů, bolerek, atd.

Nabídka se postupně rozrůstá tak, aby zaujala širokou skupinu klientek. Naši současnou nabídku si můžete prohlédnout v galerii.

Vzhledem k tomu, že náš salon nemá pevnou pracovní dobu, probíhají všechny zkoušky šatů pouze po předchozí domluvě termínu. Pro bližší informace k jednotlivým modelům, či pro objednání termínu zkoušky nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.

Společenské šaty půjčujeme od 1 500 Kč, svatební šaty již od 3 000 Kč.

Nepřijímáme platební karty.

VÝHODY PRO NAŠE NEVĚSTY

KE SVATEBNÍM ŠATŮM DOPLŇKY ZDARMA
Každá nevěsta od nás při zapůjčení svatebních šatů automaticky získá zapůjčení veškerých doplňků zdarma. Jedná se o spodnice, šperky, bolerka, závoje, stuhy…)

DÁREK
Jako dárek k podpisu získává každá nevěsta dárek ve formě svatebního podvazku.

SLEVA NA VIZÁŽ
Dalším benefitem je sleva 400,- Kč na kompletní vizáž – tedy svatební make-up a vlasový styling včetně zkoušky na adrese Rodvínov 131. (možnost využití dle aktuální obsazenosti)

SLEVOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 500,-
Při podpisu smlouvy obdrží nevěsta slevový poukazu v hodnotě 500,- na zapůjčení či prodej dalších šatů (popůlnoční, pro maminku, svědkyni, družičku apod.). Platnost poukazu je 6 měsíců.

KOMPENZACE ZÁLOHY NA SVATEBNÍ ŠATY
Rezervovala jste si šaty v jiném salonu a zaplatila nevratnou zálohu? Teď se Vám však líbí šaty u nás, ale nechcete o zálohu zaplacenou jinde přijít? Při předložení původní smlouvy a dokladu o zaplacení zálohy, Vám započteme až 1 000 Kč z této zálohy, pokud si vyberete šaty u nás.

+420 704 726 742