Náš příběh

Zasvětíme vás do toho, kdy a jak projekt "Be a princess" vznikl. Co nás k tomu vlastně vedlo a jak jsme se my dvě daly dohromady. Prostě takový bleskový flashback.

Seznámily jsme se v roce 2003 na Obchodní akademii v Jindřichově Hradci, kam jsme obě po základní škole nastoupily do stejné třídy ekonomického lycea. Doteď nám přijde neuvěřitelné, že jsme se po celé čtyři roky studia na střední škole každý den JEN pozdravily. Nebylo to o žádné nevraživosti, zkrátka jsme se každá pohybovala v jiné partičce lidí. Jaké bylo překvapení, když jsme se po těch čtyřech letech dennodenního „míjení“ uviděly na zápisu do prvního ročníku na vysoké škole. Naše partičky byly pryč a byly jsme jen my dvě. Ze společného sezení v posluchárnách a menze jsme se dostaly až k úžasnému přátelství. Zjistily jsme, že máme tolik společného. Stejné zájmy, stejné názory a hlavně stejné sny. Už v té době jsme obě milovaly vše, co se týká módy, krásy a stylu. Prakticky celé studium jsme byly všude spolu. Tvořily jsme spolu seminárky, dokonce i zkoušky a státnice jsme absolvovaly ve stejný den. Ale hlavně jsme pořád měly ten svůj sen, že si jednou společně otevřeme obchod, a módě i kráse se budeme věnovat. Ale v tu chvíli nás svazoval strach z neúspěchu a náš sen zůstal jen snem. Naše cesty se pak na tři roky rozdělily a každá jsme hledala štěstí jinde. Náš společný sen ale stále zůstával, a i když jsme nebyly v dennodenním kontaktu, věděly jsme o sobě. Přišel ale velký zlom způsobený složitou životní událostí. Zjistily jsme, že nejsme nesmrtelné a že ten čas, který máme (ať už bude jakkoliv dlouhý), chceme věnovat našim snům. Nechceme dělat to, co od nás očekávají druzí. Nechceme jednou litovat toho, že jsme se ani nepokusily změnit naše sny ve skutečnost. Strach z neúspěchu byl najednou pryč. Zjistily jsme, že nemáme co ztratit. Věřte nám, že do toho dáváme naše srdce a pevně věříme, že budeme mít úspěch a že budeme do Vašich životů vnášet jen radost. Uděláme pro to / pro VÁS maximum.

A tak vznikl projekt "Be a princess".

Půjčovna šatů

Rádi vám zapůjčíme svatební a společenské šaty z naší stále se rozšiřující nabídky a poradíme s jejich výběrem. Naše půjčovna nabízí šaty různých barev, velikostí a střihů, stejně tak i veškeré doplňky v podobě spodniček, šperků, nebo v případě šatů svatebních - závojů, bolerek, atd.

Vzhledem k tomu, že náš salon nemá pevnou pracovní dobu, probíhají všechny zkoušky šatů pouze po předchozí domluvě termínu. Pro bližší informace k jednotlivým modelům, či pro objednání termínu zkoušky nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.

Maturitní šaty půjčujeme od 3 000 Kč, svatební šaty již od 7 000 Kč.

Nepřijímáme platební karty.

VÝHODY PRO NAŠE NEVĚSTY

KE SVATEBNÍM ŠATŮM DOPLŇKY ZDARMA
Každá nevěsta od nás při zapůjčení svatebních šatů automaticky získá zapůjčení doplňků zdarma. Jedná se o spodnice, šperky, závoje, stuhy.

DÁREK
K podpisu získává každá nevěsta dárek.


+420 704 726 742