OSTATNÍ SLUŽBY

ZKOUŠKY ŠATŮ

 Na zkoušku šatů je NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT (+420 704 726 742, nebo info@beaprincess.cz). Náš salon nemá pevnou pracovní dobu a mimo objednání nás nezastihete. Zkoušky probíhají v odpoledních hodinách a to pouze v pracovní dny.

 

PLATÍ SE ZA ZKOUŠKU ŠATŮ NĚJAKÝ POPLATEK?

Jak mnohé nevěsty poslední dobou zaznamenaly, v mnoha svatebních salónech začal být vybírán poplatek za zkoušení svatebních šatů. I když chápeme důvody, které k zavedení těchto poplatků vedou, rozhodli jsme se, že u nás zatím poplatek vybírat nebudeme. Zkoušky šatů jsou proto zcela zdarma.

 

JAK SE NA ZKOUŠKU ŠATŮ PŘIPRAVIT?

Předtím, než si k nám přijdete vyzkoušet svatební nebo společenské šaty, je nutné znát termín vypůjčení, abychom věděli, které modely jsou na vámi zvolený termín volné. Přiveďte si sebou klidně doprovod, který Vám pomůže při výběru těch nejlepších šatů (mějte na paměti, že kapacita našeho salonu je omezená, doporučený počet „poradců“ je 2-3 osoby).
Vezměte s sebou obuv, kterou plánujete obout v den D (případně jakékoliv boty s odpovídajícím podpatkem, který k šatům plánujete). Na zkoušku šatů prosím nepoužívejte výrazný make-up, abychom zamezili znečištění zkoušených modelů. 

 

JAK ZKOUŠKA ŠATŮ PROBÍHÁ?

U nevěst trvá zkouška 1,5 hodiny, u společenských / maturitních šatů pak 1 hodinu. Je nutné dodržovat domluvený čas zkoušky. Doporučujeme vyzkoušet různé styly, barvy a střihy šatů, protože se často stává, že Vámi vysněný styl/střih šatů nemusí lichotit Vaší postavě. I ty šaty, které se Vám nelíbí na ramínku, Vás mohou příjemně překvapit. Nechte tedy svou mysl otevřenou všem možnostem. :) Vám a vašemu doprovodu můžeme také během zkoušky nabídnout skleničku dobrého sektu (máme i nealko verzi pro řidiče a těhotné). Výběr těch pravých svatebních šatů nesmí být stres, ale zábava a zážitek na celý život. Na zkoušce šatů je povoleno se v šatech fotit. 

 

UPRAVÍTE MI ŠATY NA MÍRU?

Provádíme základní úpravy jako zkracování volnějších ramínek, u některých korzetových modelů je můžeme přidělat, pokud budete chtít. Délku Vám můžeme upravit u modelů, u kterých nepotřebujeme zachovat délku pro jinou nevěstu, která má model již zarezervovaný pro svůj termín. Délka šatů se dá upravit i pomocí podpatků či použitím spodničky pod šaty. Ze šatů ve velikosti 44 neuděláme velikost 36 ani naopak. Některé modely jsou na šněrování a hezky se přizpůsobí i několika velikostem. Za tyto úpravy se neplatí žádný poplatek. Pokud plánujete hubnutí či jste těhotná, je nutné to při výběru šatů vzít v potaz. 

 

REZERVACE ŠATŮ

Půjčovné svatebních šatů se pohybuje v rozmezí 7 000,- Kč až 10 000,- Kč a u maturitních šatů 3 000,- Kč až 4 500,- Kč. V případě rezervace šatů hradíte rezervační poplatek 50% ceny půjčovného v den podpisu smlouvy a doplatek poté při předání šatů před akcí. Rezervační poplatek je nevratný a v případě odstoupení od smlouvy propadá. Lze jej však převést na jiný termín, který ale nesmí přesáhnout 1 rok. Spodnička, závoj, šperky a další doplňky jsou v případě zájmu zapůjčeny zdarma.

 

CO KDYŽ ŠATY PŘI ZAPŮJČENÍ PONIČÍM?

Samozřejmě máme pro dost věcí pochopení. Půjčovné v sobě zahrnuje čištění šatů od běžného ušpinění, od potu, make-upu, ušpinění dolního lemu šatů a vlečky od prachu či trávy. Za nadměrné ušpinění či za výrazné skvrny od červeného vína, asfaltu, dehtu, rozsáhlejší skvrny od pylu či hlíny apod. se platí příplatek dle rozsahu skvrn (500Kč - 1000Kč). Většina drobných oprav se pohybuje maximálně v řádech stovek korun. Pozor musíte dávat hlavně na oheň (cigarety, jiskry z ohňostroje či prskavek, sálavé teplo z plynových ohřívačů v exteriéru). Za pronajaté věci nesete plnou odpovědnost. Zacházejte s nimi tedy opatrně. Myslete na to, že stejné šaty může mít po Vás zamluvena další zákaznice. Šaty v žádném případě sami nečištíte, ani do nich jiným způsobem nezasahujete (nestříhat, nepřešívat!).

 

JAK DLOUHO BUDU MÍT ŠATY K DISPOZICI?

Šaty jsou zákaznicím předávány ve čtvrtek a vrací se v pondělí. Konkrétní den vypůjčení a vrácení šatů bude vždy uveden ve smlouvě. Pokud budete potřebovat šaty déle, není problém se na delší době domluvit -  cena je pak řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu. Za pozdní vrácení šatů si účtujeme 20% půjčovného za každý den prodlení.

 

MÁTE DOTAZ?

Chcete se nás ještě na něco zeptat? Máte dotaz ke konkrétním šatům nebo k čemukoliv jinému? Není nic snazšího, než v záložce "KONTAKTY" vyplnit formulář a my vám do 24 hodin odpovíme. Další z možností je nám zavolat, napsat e-mail přímo na info@beaprincess.cz nebo přes naše FB stránky. Odkaz na FB najdete v pravém horním rohu.

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Všichni kupujeme dárky pro naše maminky, sestry, partnerky, kamarádky, kolegyně nebo dcery. Kolikrát vám ale dojde inspirace a vy se trápíte nad tím, co komu udělá radost a co koupíte? Už nemusíte. Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na nákup našeho zboží či na zapůjčení šatů.

 

+420 704 726 742