OSTATNÍ SLUŽBY

Milé dámy,

moc nás těší Vás zájem. Bohužel musíme oznámit, že až do odvolání vizážistické a fotografické služby NEPOSKYTUJEME!

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny

 

VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY

Pokud Vás čeká ples, večírek, svatba, či jiná slavnostní událost a chcete vypadat dokonale, svěřte se do našich rukou. Zajistíme Vám kompletní vizáž – líčení i účes. O Vaše denní, večerní, svatební líčení, foto make-up či vlasový styling se postará profesionální vizážistka Vendula Litenová ve svém studiu na adrese Rodvínov 131, Jindřichův Hradec. Pro více info či objednání volejte 728 283 399. Zvýhodněné ceny pro klienty Be a princess.


 Kompletní ceník zde

 

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Naše služby jsou určené pouze dívkám a ženám. (tzn. nefotíme miminka, páry a nepochodíte u nás ani s rodinným focením). Fotografování včetně vizáže probíhá na adrese Horní Žďár 101 po individuální domluvě termínu (vždy pouze pracovní dny v dopoledních hodinách). Najdete u nás ateliér, laděný do jemných světlých barev, kterému dominuje postel s nebesy, s velkým množstvím polštářů, dek a přehozů v různých stylech.

 

Na fotografování si u nás můžete vybrat z nabídky oděvů – šaty, vestičky, overaly (vel.XS-L) a obuvi (vel.40-41), které vám pomůžeme zkombinovat s vámi doneseným oblečením a doplňky. To vše samozřejmě ZDARMA.
Šaty znamenají ženskost!, ale kromě nich si můžete přinést i noční košilku, lehký župan, bílou volnější společenskou košili, pánskou flanelku… Úžasně vypadají i širší svetry nebo cokoliv s větším výstřihem, který se dá lehce spustit z jednoho ramene. Záleží jen na vás, jak si fotografie představujete. My se přikláníme k jednoduchým jednobarevným kouskům, ideálně ve světlejších barvičkách.

 

 

V případě balíčků STANDARD A TOP bude po celou dobu fotografování přítomna vizážistka, jejíž služby důrazně doporučujeme – kvalitní foto make-up a vlasový styling tvoří důležitou část fotografie! Pozor – vlasy nemyjeme, nestříháme, nebarvíme – jde pouze o vlasový styling. 

Fotografie obsahují základní úpravy (retuš) - ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako je např. akné, škrábanec či modřina. Nikoliv však úpravy vrásek, proporcí, neposedných vlasů, trčících ramínek, odstranění tetování atd. Neupravené fotografie neposkytujeme. 

Kompletní ceník zde

 

                                                                                   

DÁRKOVÉ POUKAZY

Všichni kupujeme dárky pro naše maminky, sestry, partnerky, kamarádky, kolegyně nebo dcery. Kolikrát vám ale dojde inspirace a vy se trápíte nad tím, co komu udělá radost a co koupíte? Už nemusíte. Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na všechny naše služby:


- prodej zboží či půjčení šatů
- vizážistické služby (viz.výše)
- fotografické služby (viz.výše)

+420 704 726 742