ZKOUŠKA ŠATŮ

Na zkoušku šatů je NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT (+420 704 726 742, nebo info@beaprincess.cz). Rezervovat zkoušku můžete i přes náš rezervační formulář. Náš salon nemá pevnou pracovní dobu a mimo objednání nás nezastihete. Zkoušky probíhají v odpoledních hodinách a to pouze v pracovní dny.

Rezervace termínu zkoušky

Zkouška šatů u Beaprincess.cz

ZKOUŠKA A REZERVACE ŠATŮ
PLATÍ SE ZA ZKOUŠKU ŠATŮ NĚJAKÝ POPLATEK?

Ano, cena zkoušky svatebních šatů je 500,- a za zkoušku maturitních šatů se platí 300,-. Nevěstám se věnujeme přibližně hodinu a půl, u maturitních šatů je délka zkoušky cca hodinu. Po celou dobu zkoušky jsme Vám plně k dispozici. V případě, že si šaty u nás závazně rezervujete, bude poplatek odečten od ceny půjčovného.

JAK SE NA ZKOUŠKU ŠATŮ PŘIPRAVIT?

Předtím, než si k nám přijdete vyzkoušet svatební nebo společenské šaty, je nutné znát termín vypůjčení, abychom věděli, které modely jsou na vámi zvolený termín volné. Přiveďte si sebou klidně doprovod, který Vám pomůže při výběru těch nejlepších šatů (mějte na paměti, že kapacita našeho salonu je omezená, doporučený počet „poradců“ je 2-3 osoby).

Vezměte s sebou obuv, kterou plánujete obout v den D (případně jakékoliv boty s odpovídajícím podpatkem, který k šatům plánujete). Na zkoušku šatů si vezměte nejlépe tělové spodní prádlo a nepoužívejte výrazný make-up, abychom zamezili znečištění zkoušených modelů.

JAK ZKOUŠKA ŠATŮ PROBÍHÁ?

U nevěst trvá zkouška 1,5 hodiny, u společenských / maturitních šatů pak cca 1 hodinu. Doporučujeme Vám vyzkoušet různé styly, barvy a střihy šatů, protože se často stává, že Vámi vysněný styl/střih/barva šatů Vám nemusí lichotit. I ty šaty, které se Vám nelíbí na ramínku, Vás mohou nakonec příjemně překvapit. Nechte tedy svou mysl otevřenou všem možnostem. :) Během zkoušky se Vám budeme maximálně věnovat a asistovat Vám při oblékání. Vám a vašemu doprovodu můžeme také během zkoušky nabídnout vodu či skleničku dobrého sektu (máme i nealko verzi pro řidiče a těhotné). Výběr těch pravých svatebních šatů nesmí být stres, ale zábava a zážitek na celý život. Na zkoušce šatů je povoleno se v šatech fotit.

UPRAVÍTE MI ŠATY NA MÍRU?

Ano, provádíme základní úpravy jako úprava ramínek, u některých korzetových modelů je můžeme přidělat, pokud budete chtít. Můžeme Vám také upravit vycpávky v oblasti prsou. Zkrácení délky šatů můžeme provést u modelů, u kterých nepotřebujeme zachovat délku pro jinou nevěstu, která má model již zarezervovaný před Vaším termínem. Délka šatů se dá upravit i pomocí podpatků či použitím spodničky pod šaty. Některé modely jsou na šněrování a hezky se přizpůsobí i několika velikostem. Za tyto úpravy se neplatí žádný poplatek. Pokud plánujete hubnutí či jste těhotná, je nutné to při výběru šatů vzít v potaz. Při menších úpravách není nutná další zkouška, při úpravě délky či při případném hubnutí/těhotenství se plánuje další zkouška zhruba 14 dní před vyzvednutím šatů na akci.

REZERVACE ŠATŮ

Půjčovné svatebních šatů se pohybuje v rozmezí 8 000,- Kč až 12 000,- Kč a u maturitních šatů 3 500,- Kč až 5 000,- Kč. V případě rezervace šatů hradíte rezervační poplatek 50% ceny půjčovného v den podpisu smlouvy a doplatek poté při předání šatů před akcí. Rezervační poplatek je nevratný a v případě odstoupení od smlouvy propadá. Lze jej však převést na jiný termín, který ale nesmí přesáhnout 1 rok. Spodnička, závoj, šperky a další doplňky jsou v případě zájmu zapůjčeny zcela zdarma.

CO KDYŽ ŠATY PŘI ZAPŮJČENÍ PONIČÍM?

Samozřejmě máme pro dost věcí pochopení. Půjčovné v sobě zahrnuje čištění šatů od běžného ušpinění, od potu, make-upu, ušpinění dolního lemu šatů a vlečky od prachu či trávy. Za nadměrné ušpinění či za výrazné skvrny od mastnoty, červeného vína, asfaltu, dehtu, rozsáhlejší skvrny od pylu či hlíny apod. se platí příplatek dle rozsahu skvrn (500Kč - 1000Kč). Většina drobných oprav (zatržení či roztržení tylu) se pohybuje maximálně v řádech stovek korun. Pozor musíte dávat hlavně na oheň (cigarety, jiskry z ohňostroje či prskavek, sálavé teplo z plynových ohřívačů v exteriéru). Zde mohou být opravy dle rozsahu ohoření v řádu několika tisíců. Za pronajaté věci nesete plnou odpovědnost. Zacházejte s nimi tedy opatrně. Myslete na to, že stejné šaty může mít po Vás zamluvena další zákaznice. Šaty v žádném případě sami nijak nečistíte, ani do nich jiným způsobem nezasahujete (nestříháte, nepřešíváte).

JAK DLOUHO BUDU MÍT ŠATY K DISPOZICI?

Šaty jsou zákaznicím předávány ve čtvrtek a vrací se v pondělí. Konkrétní den vypůjčení a vrácení šatů bude vždy uveden ve smlouvě. Pokud budete potřebovat šaty na úterý/středa/čtvrtek - cena je pak řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu. Za pozdní vrácení šatů si účtujeme 20% půjčovného za každý den prodlení dle smlouvy.

KDE NÁS NAJDETE?

Náš salon najdete na adrese Jáchymova 214, Jindřichův Hradec. Vilka je hned naproti parkovišti před střední odbornou školou, kde můžete zaparkovat. (ukázat na mapě)

DÁRKOVÉ POUKAZY

Všichni kupujeme dárky pro naše maminky, sestry, partnerky, kamarádky, kolegyně nebo dcery. Kolikrát vám ale dojde inspirace a vy se trápíte nad tím, co komu udělá radost a co koupíte? Už nemusíte. Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na nákup našeho zboží či na zapůjčení šatů.

MÁTE DOTAZ?

Chcete se nás ještě na něco zeptat? Máte dotaz ke konkrétním šatům nebo k čemukoliv jinému? Zavolejte nám na +420 704 726 742 nebo nám napište email na info@beaprincess.cz nebo nám napište přes naše sociální sítě. Odkaz na FB i IG najdete v pravém horním rohu.