Připravujete se již nyní na novou plesovou sezónu? Pokud ano a hledáte ty pravé večerní šaty pro svůj ples, nechte se inspirovat novými trendy pro rok 2019.

  

SATÉNOVÉ SUKNĚ

V posledních letech byl satén u společenských (ale i u svatebních) šatů hodně opomíjen a nahrazen bohatými vrstvami tylu. V nové sezóně je ale všechno jinak. Satén se vrací na scénu v plné parádě. Naše klientky hlavně vyhledávají šaty s nabíranou saténovou sukní, případně komplet crop topu a saténové sukně. A pokud mají tyto šaty na bocích sukně i kapsy, pak jste natrefily na úplný poklad. :)

 

 

MULTI WAY ŠATY

Velkým trendem nové sezóny jsou také takzvané "multi way" šaty. Jedná se o multifunkční střih modelu - ramínka na živůtku jsou střiženy tak, že se dají uvázat několika různými způsoby. Vaše šaty tak mohou na každé akci vypadat úplně jinak. Jedny šaty a přitom tolik možností.

 

 

 

TŘPYT A LESK

V nové sezóně si přijdou na své i ženy, které milují blyštivé věci. V kurzu jsou kamínky, flitříky, metalická vlákna a třpytivé výšivky. Zde platí - minimalistický střih a hojný třpyt a lesk. V záři světel budete nepřehlédnutelná. Šperky vynechte, šaty samy o sobě jsou Vaší šperkem.

 

 

 

 

ZAJÍMAVÝ POTISK

Pokud nechcete splynout s davem, pak si vyberte šaty se zajímavým potiskem. Stálicí u potisků jsou drobné kvítky, ale i objemné květy, velké puntíky a geometrické vzory. U takto výrazných šatů zvolte už jen drobné šperky a jemné líčení.

 

 

 

 

ZAJÍMAVÉ VÝSTŘIHY A ODHALENÁ ZÁDA

  Šaty s hlubokým výstřihem či odhalenými zády jsou v kurzu již několik sezón a tento trend bude pokračovat i v roce 2019. Kdo má štíhlou vysportovanou postavu, může si šaty s odhalenými zády dovolit a bude v těchto šatech vypadat fantasticky. Pokud odhalování zad není Váš šálek kávy, vyberte si šaty se zajímavým výstřihem - může být buď hlubší nebo jen ozvláštněný stojáčkem u krku či jinou aplikací.

 

 

 

 

 
+420 704 726 742