Rok 2018 sebou přináší i nové trendy pro plesy a večerní akce, které jsou již od ledna v plném proudu a je potřeba se na ně svědomitě připravit. Pokud chcete vypadat božsky, nechte se inspirovat následujícími trendy, které pro nás nový rok přichystal. 

 

Tělové a pudrové odstíny

Hitem letošní plesové sezóny jsou pudrové a tělové odstíny. Vsadit můžete tedy jak na béžovou, světle růžovou, starorůžovou, ale i smetanovou či meruňkovou. Pokud jste velmi světlý typ s porcelánovou pletí, sáhněte spíše po teplejších odstínech, jako je meruňková či světle korálová barva. K takovýmto světlým šatům rozhodně nedávejte černé boty. Sáhněte raději po tělových, zlatých či stříbrných lodičkách či páskových sandálkách na podpatku.

 

 

 

 

Transparentní látky a průstřihy

Pokud chcete opravdu zabodovat, vyberte si šaty s transparentní látkou na živůtku, která je v oblasti prsou buď pošita krajkou nebo ozdobena kamínky či flitry. Tyto modely působí velmi rafinovaně a sexy. U těchto šatů je ale nutné vynechat podprsenku nebo ji nahradit tělovou nalepovací podrsenkou. Pokud si na transparentní živůtek netroufáte, vyberte si šaty s průstřihy či hlubokým výstřihem třeba na zádech.

 

 

 

 

Antické střihy a šaty na jedno ramínko

Trendem jsou již několik sezón také šaty v antickém stylu - tedy šaty, které jsou přestřižené pod prsy a poté volně splývavé. Tento model je osvědčenou klasikou, která snad nikdy nevyjde z módy. Antický střih lichotí štíhlým ženám, schová ale i bříško či větší boky. Pokud v tomto střihu seženete model na jedno ramínko, budete vypadat opravdu skvostně. Máte-li však větší prsa, vyberte spíše model na široká ramínka. 

 

 

 

 

Stylová kabelka

Pokud ji ještě nevlastníte, vyberte si k večerním šatů malou vintage kabelku ve stylu pompadurky nebo malou skořepinu - tzn. malou kabelku, která připomíná pevné pouzdro. Rozhodně zapomeňte na klasické kabelky, které běžně nosíte či velká objemná psaníčka, kterým již odzvonilo. Barvu kabelky laďte buď k barvě šatů či k barvě bot.

  

 

Výrazné naušnice

Letošní rok je ve znamení velkých a výrazných naušnic. Náhrdelníky letos úplně vynechte a nasaďte pouze objemné naušnice. Nic víc již není potřeba. 

 

 

 
+420 704 726 742