Bude rok 2018 také Váš rok svatební a již nyní pokukujete po těch pravých svatebních šatech? Máme pro Vás pár typů na několik zásadních trendů u svatebních šatů.

 

Svatební šaty s nádechem pastelové barvy

Tento trend se objevil již v roce 2017, ale přetrvává u módních návrhářů i pro rok 2018. Nejčastěji můžeme vídat šaty, jejichž sukně má barevný nádech do světle růžové, béžové či lila a korzet šatů zůstává čistě bílý. U jiných typů to může být naopak - lehce zabarvený korzet doplněný sněhově bílou sukní. Rok 2018 tento trend posouvá ještě o kousíček dál a pastelový nádech mají celé šaty. Tohoto trendu se nemusíte bát - působí romanticky a zároveň ojediněle. V takovýchto šatech se rozhodně neztratíte v davu. :)

 

Barevné stuhy na šatech

 

 

Pokud se rozhodnete svou svatbu doladit do posledního detailu, doplňte své svatební šaty o stuhu nejlépe v barvě Vaší svatby. Stuhy vypadají fantasticky na sněhově bílých i šampaň šatech. Uvázat ji můžete buď v pase, nebo pod prsy. Stuha může být klasická či ozdobená perličkovou nebo kamínkovou výšivkou pro luxusnější efekt. Chybu neuděláte jakýmkoliv pastelovým odstínem, ale bránit se nemusíte ani stuze černé, kterou ve svých kolekcích pro rok 2018 použila Vera Wang, Marchesa či Carolina Herrera, jejíž kultovní svatební šaty pro Carrie jistě znáte z filmu Sex ve městě. :)

 

Perličky

 

 

Perličky a perličkové výšivky letos naleznete úplně na všem - od džínů, svetrů, bot až po čepice. Nejinak je tomu u svatebních šatů.  Pokud si zrovna nevyberete svatební šaty, které mají perličkovou výšivku, zvolte perličky alespoň jako šperky. Jednoduchá perlička v uchu je prostě klasika, kterou nikdy nic nezkazíte. :)

 

Nabíraná sukně

 

 

V šatech s nabíranou sukní se sice hůře pohybuje a tančí, ale zase se v nich budete cítit celý den jako princezna, a to za to určitě stojí. Pokud vybíráte tento typ šatů, dbejte na to, aby sukně byla hladká,nejlépe tylová. Volánkům už určitě odzvonilo. Vyhýbat se jim nemusí ani nevěsty s větší konfekční velikostí - důležité je vždy zdůraznit pas a vybírat z áčkových střihů, které opticky zeštíhlují postavu či šaty s prodlouženým korzetem.

 

Krajkové aplikace

 

 

I v roce 2018 se často setkáte na svatebních šatech s krajkou a krajkovými aplikacemi - a to hlavně na živůtku. Luxusně vypadá krajka hlavně na zádech a rukávech. Zbytek šatů by měl zůstat úplně jednoduchý - buď z hladného polomatného saténu či z tylu. Krajka šaty ozvláštní a dodá celku ten potřebný šmrnc. A to nemluvíme o tom, že krajky vypadají fantasticky i na fotkách.

 

 Prodloužený korzet

 

Pokud nějaký střih opravdu sluší všem, tak je to prodloužený korzet. Takovýto korzet končí buď v úrovni kyčlí či až na bocích. Fantasticky zdůrazní pas, vytvaruje postavu a hlavně zeštihluje. A jak řekla jedna naše zákaznice: "A to prostě chceš." :)

 

Doufáme, že Vám náš článek alespoň trošku pomůže při výběru těch pravých svatebních šatů pro Váš velký den. Nezapomeňte, že jen a pouze na Vás záleží, pro jaké šaty se rozhodnete - to Vy se musíte v šatech cítit skvěle a sama sebou.

 

 

V našem salonu se na Vás těšíme i s novou kolekcí svatebních šatů značky Mary Bride. 

 

 

Vaše

 

 
+420 704 726 742