Už několik týdnů jsem se těšila, kdy do Sephory přijde nová paletka od Too Faced s názvem Natural Love. Tuhle paletku jsem chtěla především kvůli nevěstám, protože obsahuje nádherné přirozené odstíny hnědé, zlaté, růžové, fialkové a korálové. Najdete tam jak stíny matné, tak s leskem či třpytečkami. Prostě dle mého názoru dokonalá paletka, která obsahuje nádherných 30 stínů. Paletka byla limitovanou edicí a nyní je již na eshopu Sephory vyprodána, ale možná budete mít štěstí v kamenných prodejnách. :) Ale nemyslete si, že tato paletka se hodí pouze pro romantické duše - skvěle s ní vytvoříte i dramatické rockové líčení. Jedno takové jsem pro Vás připravila v dnešním MAKEUP LOOKU.

Protože oči budou výrazné a já chci zabránit tomu, aby mi popadaný pigment z očních stínů zničil makeup, začínám líčením očí. Na víčka nanesu primer od Zoevy. Primer je pro toto líčení opravdu důležitý - stíny se krásně přichytí na víčko a jsou intenzivnější. Poté si vezmu chlupatý štětec a naberu matný stín s názvem Nudie - s ním začnu stínovat oční ohyb. Vše se snažím rozpracovat hezky do ztracena. Poté beru na štětec tmavší hnědou s leskem Coffee Date a opět stínuji oční ohyb. Nakonec beru na ten samý štětec nejtmavší odstín hnědé Chocolate Martiny a opět stínuji ohyb. Na zbytek víčka - tedy od vnitřního koutku přes pohyblivé víčko nanesu teplý odstín Hot & Bothered. Vnitřní koutek prozářím zlatým stínem s třpytečkami s názvem Fairy Tale. Úzkým tužkovým štětcem nanesu podél spodních řas hnědý odstín Chocolate Martiny. A teď přichází na řadu linka - ta bude výrazná a protáhlá - použiji tekuté oční linky od Rimmelu. Na spodní vodní linku pak použiji černou tužku od Zoevy. Aby byl pohled opravdu hodně dramatický, nalepím ještě umělé řasy a po zaschnutí pročešu řasenkou, aby se mé řasy spojily s umělými.

Pleťovka je již jednoduchá. Báze ve preji hezky pleť zhydratuje a tekutý makeup od Revlonu krásně tvář barevně sjednotí. Tmavší kruhy pod očima a nedokonalosti zakryji korektorem od Catrice a vše důkladně zapudruji. Lícní kosti vykonturuji matným bronzerem od Milani a tváře zahřeji narůžovělou zapečenou tvářenkou se zlatým odleskem, která je také od Milani. Obočí zlehka dokreslím pomocí pomády na obočí od Freedom v odstínu Blonde.

Protože oči jsou opravdu mega výrazné, rty zvolím už jen světlé. Sáhla jsem nakonec po matné tekuté rtěnce od Jordany ve světle růžovém odstínu s příhodným názvem Strawberry Cheesecake. :)

Tento makeup look je vhodný především na večer - na různé párty a do klubu. Doufám, že se Vám výsledek líbí a samozřejmě, pokud je to na Vás příliš, vynechte výrazné linky a umělé řasy a máte krásné letní bronzovohnědé kouřové líčení vhodné i na běžné denní nošení. :)

 

Báze pod make-up | Makeup Revolution London Fix and Prime ve spreji

Báze pod oční stíny | Zoeva Eye Primer - Pearl

Makeup | Revlon Colorstay - odstín 150 Buff

Pudr | Technic Soft Focus - transparent

Korektor - Catrice Camouflage  - odstín 050

Bronzer | Milani Bronzer XL - odstín Fake Tan

Obočí | Freedom Brow Pomade - odstín Blonde

Oční stíny | paletka Too Faced Natural Love

Oční linky| Rimmel Exaggerate tekuté oční linky + Zoeva tužka na oči odstín Black to Earth

Řasenka | Maybelline Volum´Express Go Extreme Leather Black

Tvářenka | Milani Baked Blush - odstín Dolce Pink

Rtěnka | Jordana Sweet Cream Matte Lip - odstín Strawberry Cheesecake

 

PS: Tisíc lidí - tisíc chutí = to, co vyhovuje při líčení mně, nemusí vyhovovat Vám a naopak. Existuje totiž mnoho různých typů pleti, odstínů pleti atd. Pokud si opravdu nevíte s líčením rady, domluvte si schůzku se zkušeným vizážistou/kou, která Vám poradí a pomůže při výběru vhodné dekorativní kosmetiky.
PS1: Tento článek není sponzorovaný - veškeré produkty, které byly použity, jsem si zakoupila sama a nikdo mi je nevěnoval.

 
+420 704 726 742