Přicházející jaro a léto láká k experimentování s barvičkami. Pokud také jako já milujete barevné rtěnky, dnešní MAKEUP LOOK bude něco speciálně pro Vás. 

 Dnes jsem se rozhodla kombinovat fialové - nachové líčení očí se zářivými neonově růžovými rty. Podklad byl jasný - nejdříve rozjasňující primer od Milani a poté klasický tekutý makeup od Revlonu Colorstay v odstínu 150 Buff. Oblast pod očima a střed obličeje jsem projasnila tekutým korektorem od Catrice v odstínu 050. Čelo a lícní kosti jsem vykonturovala krémovou konturovací tyčinkou od Jordany. Vše jsem důkladně zapracovala do pleti a nakonec vše zapudrovala transparentním pudrem od Technic. Na líčka jsem nanesla trošku matné růžové tvářenky od the Balm a lehce lícní kosti a čelo vykonturovala i pomocí bronzeru od Milani.

Přecházíme na oči - zde jsem používala čokoládovou od Too Faced. Nejdříve jsem vystínovala oblast ohybu oka středně hnědou a přidávala jsem na intenzitě. Použila jsem k tomu odstíny Almond Truffle a Dark Truffle. Na pohyblivé víčko jsem nanesla tmavší fialovo-nachový odstín Black Currant. Tímto stínem jsem vystínvoala také spodní linii řas. Vnitřní koutek jsem projasnila růžovofialkovým odstínem Cotton Candy. Poté jsem vzala černé tekuté linky ve fixu od Catrice a namalovala podél horních řas silnější linku s kratším ocáskem nahoru. Na spodní vodní linku jsem použila voděodolnou tužku od Zoevy v černém odstínu. Pak už zbývaly pouze řasy a obočí, na které jsem použila svou oblíbenou pomádu od Freedom v odstínu Taupe.

Poslední fází byly rty. Chtěla jsem hodně zářivou barvu a sáhla jsem po mé oblíbené matné tekuté rtěnce Matte Me od Sleeku v odstínu Bring Pink. Zasychá opravdu do matna a má velkou výdrž, je příjemná na rtech, nelepí a nemám ani pocit suchých rtů. Pokud bych měla srovnávat, tak drží stejně dobře jako tekuté matné rtěnky od Jordany, o kterých jsem Vám psala v minulém článku. Na 16 hodinovky od Dermacolu ale bohužel co se výdrže týče ani Sleek nemá. Na druhou stranu, co se týče výběru odstínů, by se mohl Dermacol od Sleeku učit - u Sleeku si vybere skutečně každý, ať už milovník zářivých barev, červených odstínů, tmavých odstínů, ale i nude odstínů. Výsledek - Sleek Matte Me za mě určitě ano a určitě se chystám i na další úžasné odstíny z jejich nabídky. :)

 

 

Báze pod make-up | Milani Prime Light

Báze pod oční stíny | Zoeva Eye Primer - Pearl

Makeup | Revlon Colorstay - odstín 150 Buff

Pudr | Technic Soft Focus - transparent

Korektor - Catrice Camouflage  - odstín 050

Konturovací tyčinka | Jordana Sculpt N´Go Creamy Contour Stick

Bronzer | Milani Bronzer XL - odstín Fake Tan

Obočí | Freedom Brow Pomade - odstín Taupe

Oční stíny | Too Faced paletka Chocolate Bon Bons 

Oční linky| Catrice Calligraphy Pen + Zoeva tužka na oči odstín Black to Earth

Řasenka | Maybelline Volum´Express Go Extreme Leather Black

Tvářenka | the Balm odstín Down Boy

Rtěnka | Sleek tekutá rtěnka Matte Me - odstín Bring Ping

 

PS: Tisíc lidí - tisíc chutí = to, co vyhovuje při líčení mně, nemusí vyhovovat Vám a naopak. Existuje totiž mnoho různých typů pleti, odstínů pleti atd. Pokud si opravdu nevíte s líčením rady, domluvte si schůzku se zkušeným vizážistou/kou, která Vám poradí a pomůže při výběru vhodné dekorativní kosmetiky.
PS1: Tento článek není sponzorovaný - veškeré produkty, které byly použity, jsem si zakoupila sama a nikdo mi je nevěnoval. Možná se ptáte, proč to tedy dělám? Odpověď zní: Protože mě to prostě baví!! :)
+420 704 726 742