Pokud jste romantické duše a máte rády boho styl, bude dnešní MAKEUP LOOK něco pro Vás. Dle mého může být s drovnými úpravami vhodný i pro některé typy nevěst! Dnešní makeup look byl také prvním testem pro několik nových produktů, které jsem si pořídila. A jaké jsou moje první dojmy?

 Líčení jako vždy začínáme bází pod makeup. Já poprvé použila novou bázi od značky Milani, která má v sobě rozjasňující částečky. Tato báze má lehkou hydratační strukturu a pleť je po ní opravdu krásně rozjasněná. Vhodná je především pro ty z Vás, které máte pocit, že máte jakoby zašedlý odstín pleti. Bázi jsem nechala vsáknout do pleti a sáhla jsem po další novince od Milani, a to po makeupu Conceal + Perfect 2in1 v odstínu 01 Creamy Vanilla. Makeup je hutnější a jakoby našlehaný - slibuje střední až vyšší krytí a možnost ho používat i jako korektor. Bohužel tento odstín je opravdu hodně "vanilla", tzn. hodně do žluta. Snažila jsem se ho použít co nejméně a rozetřít ho do ztracena. Musím říct, že je opravdu hodně krycí, takže pokud máte problematickou pleť s barevnými nedokonalostmi, tento makeup Vám udělá hodně dobrou službu. Já ho budu určitě používat dál, ale budu ho muset míchat s o hodně světlejším odstínem makeupu, abych dosáhla dokonalého odstínu pro mou pleť. Po zapracování makeupu jsem si vzala do ruky další novinku - a to krémovou konturovací tyčinku od Jordany v nádherném studeném odstínu. Tyčinkou jsem udělala čáry pod lícní kosti, na vršek čela a podél hřbetu nosu, a tyto čáry jsem štětcem krásně rozmazala do ztracena. Z tohoto produktu jsem naprosto nadšená - krásně se ztrácí, nedělá fleky, má nádherný odstín, který bude slušet všem a nádherně se vrství do požadované intenzity. Oblast pod očima a střed nosu jsem ještě prosvětlila korektorem od Catrice a jde se na zapudrování. Do ruky se mi dostává další novinka v mém makeup kitu a to transparentní sypký pudr od Technic - do pleti jsem ho zapracovávala houbičkou a zatím musím říct, že za pár korun, hodně muziky. Pleť nádherně zmatnil a zafixoval makeup na svém místě. Není tedy úplně nejjemnější, takže je potřeba přebytek z pleti odstranit čistým štětcem. Pleť finišuji pudrovým konturováním a tvářenkou - oboje opět novinky od Milani - bronzer v odstínu Fake Tan a zapečená tvářenka v luxusním růžovo-korálovém odstínu Bella Bellini. Z bronzeru používám jen ten tmavší studenější odstín, který je matný a pracuje se s ním naprosto skvěle. Druhý odstín je hodně teplý a navíc jsou v něm třpytky, což není nic pro mě. Tvářenka je prostě dokonalost sama. Skvělá pigmentace, lehký lesk, takže jí můžete použít i jako rozjasňovač, ale hlavně, ten odstín, který se mění z růžové do korálové, to je prostě TOP. 

A vrháme se na oči - zde používám paletku od Zoevy Cool Spectrum a metalický stín od E Style v odstínu Fine Roses. Do ohybu oka dávám neutrální hnědý matný stín a na pohyblivé víčko dávám růžovofialkový metalický stín od E Style. Vnitřní koutek nakonec projasním bílým stínem se shimmerem. Na horní víčko namaluji černou linku za použití linek ve fixu od Catrice, které by měly být voděodolné. Bohužel již po několika minutách se linka ve vnitřním koutku začala z horního víčka obtiskávat na spodní linku. Já celkově linky ve fixu moc nemusím, protože (alespoň mně) hrozně rychle vysychají a přestávají malovat. Tyto mě velmi mile překvapily a i po několika vyzkoušeních pořád fungují a jsou intenzivně černé. :) Na spodní vodní linku nanáším bílou kajalovou tužku, abych pohled projasnila, a nanáším dvě vrstvy řasenky. Obočí tentokrát vykresluji za pomocí vysouvací tužky od Catrice v nejsvětlejším odstínu. Musím říct, že se s ní pracuje moc dobře a bude super hlavně pro začátečníky. Tuha je krásně měkká a úzká, takže s ní bez problémů dokreslíte jednotlivé kousky. Tužka má jedinou nevýhodu - tuha není příliš dlouhá a rychle se spotřebovává. 

A přesouvám se na poslední část makeupu a to rty. Beru do ruky novou matnou tekutou rtěnku od Sleeku v odstínu Shabby Chic, který je studený a růžovofialkový a nádherně opticky bělí zuby. Tyto tekuté rtěnky již znám a mám doma další dva jiné odstíny. Jsou to neskuteční držáci a po 16 hodinovkách od Dermacolu jsou to moje druhé nejoblíbenější tekuté rtěnky. Po zaschnutí rtěnky jsem se rozhodla na střed rtů nanést stejný metalický stín od E Style, který jsem nanesla na víčka. 

A makeup je hotový. Výsledný look lze použít jak na běžné denní nošení, tak například i pro nevěsty. A z prvních dojmů z novinek musím vyzdvihnout především dva produkty - a to tvářenku od Milani a konturovací tyčinku od Jordany!! Žádná z novinek není vyloženým propadákem, takže Vám je k vyzkoušení mohu doporučit. ;)

 

PS: Tisíc lidí - tisíc chutí = to, co vyhovuje při líčení mně, nemusí vyhovovat Vám a naopak. Existuje totiž mnoho různých typů pleti, odstínů pleti atd. Pokud si opravdu nevíte s líčením rady, domluvte si schůzku se zkušeným vizážistou/kou, která Vám poradí a pomůže při výběru vhodné dekorativní kosmetiky.

PS1: Tento článek není sponzorovaný - veškeré produkty, které byly použity, jsem si zakoupila sama a nikdo mi je nevěnoval. Možná se ptáte, proč to tedy dělám? Odpověď zní: Protože mě to prostě baví!! :)

 

Báze pod make-up | Milani Prime Light

Báze pod oční stíny | Zoeva Eye Primer - Pearl

Makeup | Milani Conceal + Perfect 2in1 - odstín 01

Pudr | Technic Soft Focus - transparent

Korektor - Catrice Camouflage  - odstín 050

Konturovací tyčinka | Jordana Sculpt N´Go Creamy Contour Stick

Bronzer | Milani Bronzer XL - odstín Fake Tan

Obočí | Catrice Brow Pencil - odstín 01 Light

Oční stíny | Zoeva paletka Cool Spectrum + E Style Metallic Chic - odstín Fine Roses

Linky | Catrice Calligraph Ultra Slim Eyeliner

Řasenka | Maybelline Volum´Express Go Extreme

Tvářenka | Milani Baked Blush - odstín Bella Bellini

Rtěnka | Sleek Matte Me Lip Cream - odstín Shabby Chic

 

 


+420 704 726 742